Rajecká pátračka (questing)

Obľubujete hry? radi spoznávate nové veci, miesta, ľudí? Hľadáte spôsob, ako stráviť viac času s deťmi, rodinou, žiakmi? Potom je questing pre Vás. V piatok 11. 1. 2019 bude v Rajci workshop o questingu. Dozviete sa, ako/kde/kedy/s kým pripraviť dobrý quest, ako do prípravy a hrania pátračky zapojiť deti. Questing je jedným z mnohých spôsobov, ako posilniť vzťah ľudí k miestu, kde žijú, a tiež je zaujímavým nástrojom rozvoja udržateľného turizmu.

Miesto: Rajec, priestory OZ Tilia v budove cirkevnej školy oproti kostolu (Námestie A. Škrábika 5, ružová budova, vstup cez hlavný vchod školy)

Termín: piatok 11. január 2019, 8,00  - 18,00 h

Lektor: Hanka Kulichová, Stredisko ekologickej výchovy Sever, Horní Maršov, ČR 

Workshop je pre prihlásených účastníkov - prosím ohláste nám svoju účasť záväzne vopred e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  do utorka 8. 1. 2019.  Prihláseným účastníkom pošleme podrobnejšie informácie a program.  Účastnícky poplatok je 5,- €. 
Kontakt: Eva Stanková, 0902 089075, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  

Workshop je súčasťou trojdňového vzdelávania o questingu pre deti aj dospelých. Realizujeme ho v rámci projektu Deti v prírode ohrozený druh, ktorý podporila Nadácia pre deti Slovenska v programe Hodina deťom. počas workshopu sa budeme venovať aj možnostiam zapojenia detí do questingu.