Seminár - prečo a ako byť s deťmi vonku

Koľko sú deti vonku? Prečo je dobré byť viac v prírode? Učia sa tak deti lepšie? Je to len viac práce pre učiteľa, a kopec prania pre rodiča, alebo to skutočne pomáha? Dá sa učiť vonku v bežnej škole? Ako na to? Nielen na tieto otázky odpovedia hostia na seminári o pobyte detí v prírode a o učení vonku - v Rajci 19. 3. 2019 (15,30 - 18,30 h). Zmena miesta: seminár bude v budove školy oproti kostolu.

Organizátormi seminára sú OZ Tilia a Katolícka spojená škola v Rajci. Vstup je voľný, uvítame však, ak nám v prípade záujmu vopred pošlete správu o účasti (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo SMS na 0902 089075). Seminár sa uskutoční v budove katolíckej spojenej školy v Rajci (oproti kostolu/fare), nebude chýbať malé občerstvenie, ukážky literatúry k téme, množstvo fotografií, inšpirácií...

Témy sa budú týkať pobytu detí vonku, výučby vonku, questingu, aktivít Zelenej školy, prepojenia aktivit so psami s výučbou

​Kontakt pre viac informácií: Eva Stanková, 0902 089075, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Seminár realizujeme v rámci projektu Deti v prírode ohrozený druh, ktorý podporila Nadácia pre deti Slovenska v programe Hodina deťom. Ďakujeme!