Pozývame na ovocinársky kurz

OZ TILIA Vás v pondelok 12. marca  2018 v Rajci pozýva na OVOCINÁRSKY KURZ s témou PRINCÍPY REZU OVOCNÝCH DREVÍN.  Lektori Ľudo Vašš a Janko Veselý sa s Vami radi podelia o informácie k témam: princípy rezu, harmonizačný rez, založenie korunky mladého stromu, rovnováha medzi rastom a plodnosťou, podpora samozmladzovacích procesov, odporúčané náradie...   
 

Kurz bude zameraný na dreviny rôzneho veku s dôrazom na starostlivosť o staré stromy. Viac informácií ku kurzu rezu 12. 3. v Rajci a kontakt na prihlásenie nájdete v priloženej pozvánke.

Pozvánka na ovocinársky kurz - stiahni tu.

 

Termíny a miesta ďalších ovocinárskych kurzov:

13. 3 - Kurz rezu Bošáca, prihlasovanie: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

14. 3. - Burza vrúbľov Bošáca, prihlasovanie: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.   lektori Ľudo Vašš, Ján Veselý

19. 3. - Kurz rezu vo Varíne, plagát na stiahnutie, prihlasovanie na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.   

14. - 15. 4. - Tvorivý víkend - jarné práce v sade, sad Španie N.Bošáca, prihlasovanie: robo.podoba@gmail.com 

28. 4.  Jarné práce v ovocnom sade, sad na Drienovej, Rajec, prihlasovanie, veselyj7@gmail.comwww.lipy.sk